hliník / schüco / zimné záhrady:

 • Systém
 • Strechy nad terasou
 • Otváracie elementy
 • Otváracie elementy

  Na krok od prírody

  Zimná záhrada nie je uzavretým objektom, ktorý Vám umožňuje kontakt s prírodou len spoza okna. Je skôr spojovacím článkom medzi vnútorným a vonkajším svetom. Otvoríte si okno a vychutnáte teplý, príjemne voňavý letný vzduch. Alebo stačí jediný ťah a máte prístup do záhrady. Schüco Vám ponúka veľa možností otvárania, napríklad posuvné dvere alebo sklopno-otváravé okná.

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Zimné záhrady,Otváracie elementy
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Zimné záhrady,Otváracie elementy


  Energia

  Všetky otváracie prvky sú k dispozícii tak v tepelno-izolačnom, ako aj vo vysoko tepelno-izolačnom vyhotovení. Vďaka kvalitnej tepelnej izolácii ušetríte energiu aj peňažnú hotovosť.

  Bezpečnosť

  Otváracie systémy od Schüco sa vyznačujú veľmi dobrými zvukovo-izolačnými vlastnosťami. Takto ostane Vaša zimná záhrada oázou pokoja, aj keď leží v blízkosti ulice. Navyše možno vybaviť všetky prvky výplne - vždy v závislosti od použitého kovania, profilu a skla - až po triedu odolnosti 3.

  Komfort

  Nie je rozhodujúce, či sa rozhodnete pre plastové alebo hliníkové systémy, posuvné dvere alebo paralelne odsuvné sklopno-posuvné dvere: Výplňové prvky presvetlia Váš dom a sprostredkujú perfektné spojenie medzi interiérom a exteriérom.

  Dizajn

  Predovšetkým sa treba zmieniť o štíhlych pohľadových šírkach a širokej farebnej škále, ktoré Vám otvárajú veľa možností stvárnenia okien a dverí. Navyše, výplňové prvky prepožičajú Vašej zimnej záhrade atraktívny a svojský dizajn. Vďaka širokému programu príslušenstva sa súčasne poskytuje vysoká záruka systémového súladu.