hliník / schüco / zimné záhrady:

 • Systém
 • Strechy nad terasou
 • Otváracie elementy
 • Zimná záhrada Schüco CMC 50 - presvedčivá v každom ohľade

  So zimnou záhradou si popri komforte bývania, ktorý získate vďaka dodatočnému obytnému priestoru a dizajnu krásnych tvarov, môžete užívať aj výhody energetických úspor, energetických ziskov a bezpečnosti. Z energetického a bezpečnostného hľadiska, ako aj v otázke komfortu a dizajnu si vytýčte vysoké požiadavky, aby ste sa vo svojej zimnej záhrade mohli cítiť príjemne. Systém zimných záhrad Schüco CMC 50 (Conservatory Modular Construction) tu ponúka rozmanité konštrukcie a vybavenie, s ktorými môžete perfektne zrealizovať Váš výsostne osobný sen o zimnej záhrade.

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Zimné záhrady,Systémy
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Zimné záhrady,Systémy
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Zimné záhrady,Systémy

  Energia

  Už samotná zimná záhrada bez ďalších súčastí ponúka potenciál na reálne energetické úspory a energetický zisk. Vysvetlenie je jednoduché: dopadajúce slnečné svetlo sa premieňa na teplo (napríklad, na vyhriate dlaždice a pod.), ktoré cez vonkajší sklenený plášť nemôže uniknúť von. Tak vznikne skleníkový efekt, ktorý výrazne znižuje potrebu externých dodávok tepla z konvenčných vykurovacích zariadení. Pri dome so zimnou záhradou je teplotný rozdiel medzi okolitým prostredím a vnútornými priestormi nižší. To vytvára ideálnu ochrannú zónu medzi vonkajšou a vnútornou klímou a cez deň i v noci prispieva k účinnejšiemu šetreniu energiou - aj bez priameho slnečného žiarenia. Naproti tomu počas horúcich letných dní hrozí, že sa priestor zimnej záhrady prehreje. Tomuto problému môžete so Schüco úspešne predísť: vhodné žalúziové systémy, posuvné okenice Schüco, ako aj markízy sa postarajú o to, že sa značne zredukuje množstvo slnečného žiarenia, ktoré preniká dnu.

  Bezpečnosť

  Samozrejme sa chcete cítiť aj v zimnej záhrade rovnako bezpečne, ako v ostatných priestoroch domu. A práve preto venovalo Schüco aj tejto oblasti vývoja výrobkov mimoriadnu pozornosť. Dôležitou súčasťou bezpečnostného konceptu Schüco je vybaviť všetky prvky tak, aby zodpovedali Vašim bezpečnostným požiadavkám. So špeciálnymi, proti vlámaniu odolnými sériami profilov určených na otvárajúce sa prvky používané v zimných záhradách, so zodpovedajúcou vysokoúčinnou technikou kovania a s použitím bezpečnostného skla je Vaša zimná záhrada účinne chránená pred vlámaním a vandalizmom.

  Komfort

  Ako vidíte, je veľa dôvodov, ktoré hovoria v prospech zimnej záhrady. No aké sú Vaše osobné motívy? Chcete byť obklopený prírodou v každom ročnom období, nezávisle od toho, či prší, či sneží? Alebo celoročne potrebujete ďalší pracovný, či obytný priestor? So zimnou záhradou Schüco CMC 50 sa Vaše želania stanú skutočnosťou: Vychutnáte si komfort bývania na najvyššej úrovni a okrem toho budete profitovať z veľkorysého rozšírenia priestoru.

  Dizajn

  Záťaž spôsobená teplotnými výkyvmi a vlhkosťou, vyžaduje pre zimné premyslené konštrukčné opatrenia. Vysoko kvalitný systém zimných záhrad Schüco CMC 50 Vám umožní stvárniť svojský priestor pre Vašu pohodu na optimalizovanej systémovej báze.