Schüco Living 82 MD

S oknami Schüco získate tú najvyššiu kvalitu až do posledného detailu. Okná sú vybavené najnovšou technológiou tesnenia EPDM, čo je svetová novinka, vyvinutá v spolupráci s firmou SEMPERIT. EPDM tesnenie má lepšiu tvarovú stálosť a a dlhšiu životnosť, než tesnenia na inej materiálovej báze. Výsledkom sú estetickejšie spoje tesnení v rohoch a ich lepšia tesnosť. Pre zákazníka to znamená predovšetkým maximálny komfort bývania s dobrým pocitom.

Plastové okná SCHÜCO LivIng 82 MD sú vyrábané z najnovšieho Schüco profilu, ktorý bol verejnosti predstavený na veľtrhu Fensterbau Frontale v Norimbergu r.2016

Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Plastové systémy,Corona SI 82

Teplo zostáva vo vnútri, zima vonku. Sedem komôr v rámovom profile zaisťuje maximálnu tepelnú izoláciu, a to až na úrovni pasívneho domu, ktorá bola doteraz bez nákladných doplnkových opatrení prakticky nemysliteľná. Efektívna úspora nákladov na kúrenie a redukcia emisií CO2 pomocou energeticky úsporných okien Okná Schüco Living spĺňa tak ekonomické, ako aj ekologické požiadavky.Vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti okien Schüco Living ich robia skutočne exkluzívne a komfortné, pretože teplota na vnútornej strane rámu neklesá ani za najtuhších zimných podmienok pod izbovú teplotu. Tým sa dlhodobo a účinne zabraňuje vzniku prievanu a tvorbe kondenzátu.

Popri vyspelej profilovej technológii ponúkajú energeticky úsporné okná Schüco Living vďaka trom nezávislým úrovniam tesnenia aj vysokú ochranu proti hluku a poveternostným vplyvom.

Okná Schüco Living sú najmodernejším uzatváracím systémom a sú dostupné s najrôznejšou výbavou, aby bolo možné Váš domov prispôsobiťvaším osobným bezpečnostným požiadavkam. Energeticky úsporné okná zaručujú nielen moderný elegantný výzor, ale aj vysokú bezpečnosť a spoľahlivú ochranu Vášho súkromného obydlia. Pomocou najmodernejšej techniky skomplikujete život zlodejom a vlamačom a zvýšite bezpečnosť Vášho domova.

Na základe vysokej odolnosti materiálu poskytujú ochranu pred vlamačmi, a to vďaka priebežným oceľovým výstuhám a nadštandardnej stavebnej hĺbke s hlboko vo vnútri umiestneným kovaním, ktoré je bezpečne priskrutkované do ocele.

Okná Schüco Living umožňujú vďaka inovatívnym technológiám výroby okien a rámov skombinovať moderný dizajn a subtílne pohľadové šírky s optimálnymi tepelno-izolačnými vlastnosťami. Napriek veľmi dobrým tepelno-izolačným vlastnostiam sú  profily rámov elegantné a štíhle a vpúšťajú do Vašich miestností mnoho svetla. Predovšetkým v novostavbe môžete s energeticky úspornými oknami plánovať Vaše okná veľkorysejšie, svetlomilnejšie a tým viac presvetľujúce. Plochy okien možno zväčšiť až o 30% - a to všetko pri dodržaní zákonom stanovených tepelno-izolačných podmienok.

Navyše použitie rôznych druhov laminovania, či už v odtieňoch blízkych RAL farbám alebo v podobe drevených imitácií, celkom osobitým spôsobom zdôrazňuje Vašu fasádu.