hliník / schüco / Posuvné dvere a zhrňovacie dvere:

 • ASS 70.HI
 • ASS 70 FD
 • e-slide
 • ASS 70.HI - pre optimálne riešenie

  Ak Vám záleží na dokonalom presvetlení priestorov a pôsobivom vzhľade, tento systém sa vynikajúco hodí pre otvory veľkých šírok s veľkoplošnými sklenenými konštrukciami.

  Energia

  Tepelná izolácia je obzvlášť dôležitá práve pri veľkoplošných konštrukciách. Preto si Vám Schüco dovoľuje ponúknuť zodpovedajúce zasklenie, ktorého hodnota Ud  je nižšia než 1,5 W/m2K . Pri tomto riešení sa ľahko ušetrí energia a preto sa investícia oplatí.

  Bezpečnosť

  Dvere s výborným tesnením proti hnanému dažďu a vetru a bezpečnosť dosahujúca triedu odolnosti 2 pri krídlach s hmotnosťou do 300 kg, ako aj trvácne koľajničky z ušľachtilej ocele Vám zaručujú príjemný pocit bezpečia uprostred vlastných štyroch stien.

  Komfort

  Po obvode sa ako rám osadzuje plochý rámový profil a nízky prah sa postará o vysoký komfort. Ľahká a tichá prevádzka posuvných prvkov od počiatku zaručuje jednoduchú obsluhu.

  Dizajn

  Maximálnu priehľadnosť priestorov dosiahnete použitím krídiel, ktorých výška a šírka môže dosahovať až 3 metre. Okrem toho môžete ťažiť z nového variantu krídla s obrysom profilu v priečnom reze Softline, ktorý okúzľuje jemným elegantným vzhľadom. Ako posuvný prvok máte k dispozícii aj, z celkového pohľadu nenápadne včlenenú, vhodnú ochranu proti hmyzu. Veľké pohľadové  šírky krídiel, štíhle pohľadové šírky profilov od 108 mm, nepatrný podiel rámovej časti a vysoký podiel sklenenej časti harmonicky spoluvytvárajú rám, ktorý z architektonického hľadiska presvedčí aj Vás. Vďaka inovatívnej konštrukcii sa účinne zabraňuje deformácii rámu v dôsledku vysokých teplotných rozdielov.

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Hliníkové systémy,Schüco ASS 70.HI
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Hliníkové systémy,Schüco ASS 70.HI