hliník / schüco / Posuvné dvere a zhrňovacie dvere:

 • ASS 70.HI
 • ASS 70 FD
 • e-slide
 • Schüco ASS 70 FD: komplexná kvalita

  S prvkami alternatívne posuvnými doprava, doľava alebo do oboch strán a ľahkým a tichým chodom skladacích prvkov získate špičkový systém, ktorý má mnohostranné použitie.

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Hliníkové systémy,Schüco ASS 70 FD

  Energia a bezpečnosť

  Hodnota koeficientu Ud pod 2,0 W/m2K (so zodpovedajúcim zasklením) znamená vysokú tepelno-izolačnú schopnosť. Opýtajte sa Vášho lokálneho Schüco partnera - sotva Vám dokáže nájsť na trhu efektívnejšie komponenty.

  Ochrana pred vlámaním do triedy odolnosti 2 a vysoká tesniaca schopnosť proti hnanému dažďu (do 600 Pa) sú len dve z vynikajúcich vlastností tohto systému.

  Komfort

  Tento systém sa dá otvárať ako dovnútra, tak aj smerom von, a Vám pritom z obytného priestoru neubudne, pretože poskladané balíky krídiel možno úsporne zaparkovať niekde na boku. Je vhodný aj ako balkónové zasklenie.

  Ľahký a tichý chod po koľajničkách z ušľachtilej ocele a alternatívny nízky prah robia zo Schüco ASS 70 FD ideálny systém pre obytné a verejné priestory. Použitím špeciálnych sklenených tabúľ možno dosiahnuť zvukovo-izolačné parametre až do triedy 4 (zvukovo-izolačné schopnosť 40-44 dB).

  Dizajn

  Štíhle pohľadové šírky (od 120 mm) a zaoblené obrysy profilov v reze vytvárajú tvarovo pekný dizajn - rámy dverí a krídiel majú po obvode rohové spoje (45º). Harmonickú architektúru rámov dopĺňa plochá zasklievacia lišta. Odvodnenie je možné uložiť skryto - tak, aby sa v dizajne nemuselo pristupovať ku kompromisom.