plast / schüco / Posuvné dvere a zhrňovacie dvere:

 • Corona CT 70 HS
 • Corona CT 70 PASK
 • ThermoSlide
 • Zdvihnúť a odsunúť: Corona CT 70 HS

  Zdvižno-posuvné dvere z plastu sú obzvlášť vhodné pre terasy, balkóny a zimné záhrady. Ich komfortné a energeticky úsporné vlastnosti z nich robia top výrobky na trhu. Zo systému Corona CT 70 HS sa, okrem iného, vyrábajú posuvné dvere EasySlide - obľúbený výrobok medzi stavebníkmi a architektmi.

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Plastové systémy,Corona CT 70 HS
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Plastové systémy,Corona CT 70 HS

  Energia

  S premyslenými plastovými viackomorovými profilmi, stavebnou hĺbkou 70 mm a kvalitným izolačným sklami dosahujú EasySlide vynikajúce tepelno-izolačné hodnoty. Prah zdvižno-posuvných dverí je skonštruovaný tak, aby došlo k prerušeniu tepelného mosta medzi exteriérom a interiérom. Tým sa účinne eliminujú plochy „ľadovej“ podlahy v blízkosti  dverných prvkov. Navyše inovatívny systém tesnenia zaručuje maximálnu tesnosť proti vetru a hnanému dažďu ako aj optimálne zvukovo-izolačné vlastnosti.

  Bezpečnosť

  Práve pri veľkých dverách sa kladie dôraz na bezpečnosť: Osvedčený systém uzatvorenia bodov spĺňa najvyššie požiadavky so zreteľom na ochranu proti vlámaniu.

  Komfort

  Zdvižno-posuvné dvere takmer nečujne a hravo uvoľňujú prístup na balkón, na terasu alebo do záhrady. Vychutnajte si otvorenú a sviežu atmosféru zimnej záhrady vo Vašich vlastných obytných priestoroch a plynulý, bezbariérový prechod von. V dvojprvkovej verzii si môžete voliť medzi vždy jedným pohyblivým krídlom alebo dvomi obojstranne posuvnými prvkami. Prístupu do exteriéru sa nekladú žiadne hranice, či si už zvolíte veľkorysý prechod stredom alebo, alternatívne, krajným posuvným krídlom. Štvorkrídlový variant vytvára z terasy otvorenú časť obydlia a slúži ako brána do zelene.

  Dizajn

  S EasySlide sa Vám otvárajú nové perspektívy pre stvárnenie Vášho obytného priestoru - núka sa Vám elegantná, presvetlená sklenená architektúra. Okrem bielej farby Vám Schüco ponúka širokú paletu farieb a vzorov, pričom môžete, samozrejme, použiť rozdielne stvárnenie pre interiér a exteriér.