hliník / schüco / Okná a dvere:

 • AWS 90.NI+
 • AWS/ADS 75.SI
 • AWS/ADS 70.HI
 • AWS/ADS 65
 • AWS 50.NI
 • Schüco AWS/ADS 75.SI - energeticky úsporné okná najnovšej generácie Premium 

  Nekompromisné šetrenie energiou: Okenný systém Schüco AWS/ADS 75.SI (Super Insulation) s najvyššími tepelno-izolačnými schopnosťami nastoľuje priemernou hodnotou koeficientu Uf - 1,4 W/m2K nový tepelno-izolačný štandard pre hliníkové okná, a to bez ústupkov v oblasti komfortu a dizajnu. Úzke pohľadové šírky zabezpečujú maximálnu priehľadnosť, ktorá Vám zaručí mimoriadne jasné, svetlom zaliate obývacie a pracovné priestory.

  Okná Schüco AWS/ADS 75.SI navyše ponúkajú neprekonateľné výhody hliníka ako výrobného materiálu, ktorými sú dlhá životnosť, trvácnosť a odolnosť, úzke pohľadové šírky, ako aj rôznorodé možnosti stvárnenia - a to aj pri oknách veľmi veľkých rozmerov.

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Hliníkové systémy,AWS 75.SI
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Hliníkové systémy,AWS 75.SI
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Hliníkové systémy,AWS 75.SI

  Energia

  Hliníkové energeticky úsporné okná Premium Schüco AWS/ADS 75.SI Vám ponúkajú maximálnu energetickú úspornosť a postarajú sa o výrazne nižšie vykurovacie náklady. S hodnotami koeficientu Uf - od 0,9 do 1,6 W/m2K dosahujú najlepšie tepelno-izolačné parametre, aké sa dali doposiaľ dosiahnuť len pri plastových alebo drevených oknách. Tieto špičkové hodnoty sa dosiahli pomocou rozšírenej izolačnej zóny s penovými izolátormi, optimalizovaným stredovým tesnením, ako aj pomocou nového princípu umiestnenia tepelnej izolácie do styku skla s rámom.

  Bezpečnosť

  Stavebná hĺbka 75 mm zabezpečuje aj dodatočný prínos v oblasti bezpečnosti a zvýšenia vlastnej stability okennej konštrukcie.

  Jednoduchým spôsobom môžete prispieť k zvýšeniu bezpečnosti Vášho domova prostredníctvom skrytého kovania, resp. kontroly uzamknutia pomocou kovania Schüco TipTronic. V závislosti od použitého kovania a výberu skiel spĺňajú okná s krídlami z vnútornej strany predsadenými požiadavky až po triedu odolnosti 3.

  Komfort

  Pomocou energeticky úspornému okennému systému Premium Schüco AWS/ADS 75.SI môžete bez problémov vytvoriť aj veľkorozmerné okenné plochy. Vaše priestory tak budú priehľadnejšie a svetlejšie, čo zreteľne zvyšuje komfort Vášho bývania.

  Ďalším vkladom vo Váš prospech sú optimalizované systémy tesnenia používané v okennom profile, ktoré popri vynikajúcej tepelno-izolačnej schopnosti vykazujú aj vysokú mieru zvukovo-izolačnej ochrany a ochrany proti poveternostným vplyvom, aby ste sa cítili doma naozaj príjemne. 


  Aby ste mohli komfortnosť okien prispôsobiť presne Vašim požiadavkám a potrebám, máte k dispozícii výber spomedzi takmer všetkých bežných typov otvárania. Navyše, ak sa rozhodnete pre kombináciu so skrytým mechatronickým kovaním Schüco TipTronic, získate najvyšší komfort obsluhy prostredníctvom elektrického otvárania, zatvárania a uzatvárania okien, a to stlačením tlačidla na okennej kľučke alebo použitím externého diaľkového ovládania.

  Dizajn

  Profily rámov krídiel zalícované do jednej roviny s profilmi okenných rámov, vytvárajú harmonický vonkajší vzhľad s úzkymi pohľadovými šírkami od 67 mm. Na realizáciu Vašich individuálnych želaní ohľadom stvárnenia máte k dispozícii na variantné riešenia bohatý program kovaní a príslušenstva, ktoré spĺňajú aj najvyššie požiadavky.


  Okná Schüco AWS/ADS 75.SI možno vďaka ich stavebnej hĺbke - len 75 mm - mnohostranne použiť a dajú sa kombinovať s programom dverí Schüco.

  Dvere

  Dvere Schüco ADS 75.SI (Super Insulated) s najväčšou tepelno-izolačnou schopnosťou ponúkajú vynikajúce tepelno-izolačné parametre a tým sa stávajú ideálnym riešením pre budovy, na ktoré sa kladú najvyššie nároky z hľadiska energetického manažmentu a architektúry. Alternatívne ich možno použiť ako multifunkčné dvere a začleniť ich do systému automatizácie budovy. Nadčasový estetický dizajn je k dispozícii aj so zaoblenými obrysmi profilu (verzia SL) a vynikajúco harmonizuje s fasádnymi a okennými systémami Schüco.

  Dvere s najväčšou tepelno-izolačnou schopnosťou spĺňajú maximálne nároky na energetický manažment v kombinácii s nárokmi na funkčnosť

  Výhody v skratke

  • Hodnota koeficientu Uf 1,72 W/m2K
  • Rozšírená izolačná zóna s penovou výplňou
  • Otváranie dovnútra alebo von; pohľadová šírka 147 mm
  • Valčekové pánty nastaviteľné v troch osiach
  • Rozeta takmer zalícovaná do roviny krídla dverí
  • Odolné voči vlámaniu do triedy WK2 (ako ADS 70 HD do triedy WK3)