hliník / schüco / Okná a dvere:

 • AWS 90.NI+
 • AWS/ADS 75.SI
 • AWS/ADS 70.HI
 • AWS/ADS 65
 • AWS 50.NI
 • Okná Schüco AWS/ADS 65 - variabilná základná séria pre kreatívne stvárnenie

  Základnú hliníkovú sériu Schüco AWS/ADS 65 - alternatívne aj s krídlami plošne zalícovanými s rámom, alebo otváravými smerom von - môžete použiť v každej stavebnej situácii, či už pri novostavbe alebo pri rekonštrukcii. Množstvo systémových variantov a bohatý sortiment príslušenstva vytvára základ pre kreatívne stvárnenie.

  Tieto všestranné, kvalitne prepracované tepelno-izolačné okná navyše disponujú bezkonkurenčnými výhodami hliníka ako materiálu: dlhou životnosťou, trvácnosťou a odolnosťou, úzkymi pohľadovými šírkami profilov ako aj rôznorodými možnosťami stvárnenia - a to aj pri oknách veľmi veľkých rozmerov.

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Hliníkové systémy,AWS 65
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Hliníkové systémy,AWS 65
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Hliníkové systémy,AWS 65

  Energia

  Schüco AWS/ADS 65 ponúka vylepšené tepelno-izolačné vlastnosti pri stavebnej hĺbke 65 mm: Priemerná hodnota koeficientu Uf - 2,2 W/m2K šetrí cennú energiu a tým vysoké vykurovacie náklady. Táto dobrá hodnota sa dosiahla rozšírenou izolačnou zónou a optimalizovaným stredovým tesnením s dutými komorami.

  Bezpečnosť

  Vďaka skrytým kovaniam resp. kontrole uzamknutia pomocou kovania Schüco TipTronic môžete jednoduchým spôsobom prispieť k zvýšeniu bezpečnosti Vášho domova. 

  V závislosti od použitého kovania a výberu skiel spĺňajú okná pri krídlach s dorazom požiadavky až po triedu odolnosti 3.

  Komfort


  Vďaka úzkym rozmerom profilov rámov a krídiel sa darí zvýšiť podiel sklenených výplní: Vaše miestnosti budú preto priehľadnejšie a svetlejšie, čo zvyšuje komfort Vášho bývania.

  Ďalším vkladom vo Váš prospech sú optimalizované systémy tesnenia používané v okennom profile, ktoré popri vynikajúcej tepelno-izolačnej schopnosti vykazujú aj vysokú mieru zvukovo-izolačnej ochrany a ochrany proti poveternostným vplyvom, aby ste sa cítili doma naozaj príjemne. 


  Aby ste mohli komfortnosť okien prispôsobiť presne Vašim požiadavkám a potrebám, máte k dispozícii výber spomedzi takmer všetkých bežných typov otvárania, napríklad
  do vnútra otváravé, sklopno-otváravé, s predradenou funkciou sklápania pred otváravou, sklopné, štulpové, kyvné a otočné krídla, ako aj krídla otváravé smerom von.

  Navyše, ak sa rozhodnete pre kombináciu so skrytým mechatronickým kovaním Schüco TipTronic, získate najvyšší komfort obsluhy prostredníctvom elektrického otvárania, zatvárania a uzatvárania okien, a to stlačením tlačidla na okennej kľučke alebo použitím externého diaľkového ovládania.

  Dizajn

  So základnou sériou Schüco AWS/ADS 65, bohatou na rôzne variácie, môžete na mieru vytvoriť atraktívne riešenia okien, napr. s rozdielnou farbou na vonkajšej a vnútornej strane.

  Inovatívne skryté mechanické kovanie Schüco AvanTec umožňuje dodržať výzorovo hladko vedené línie s uzučkými pohľadovými šírkami od 51 mm, pričom pripúšťa aj veľkorysé rozmery okenných krídiel s hmotnosťou až do 130 kg. Možnosti osobitého stvárnenia podľa Vašich predstáv završuje rozsiahly program príslušenstva.

  Sériu okien Schüco AWS/ADS 65 možno vďaka jej stavebnej hĺbke - len 65 mm - mnohostranne použiť a dá sa svojsky kombinovať s programom dverí Schüco.

  Dvere

  Nové dvere Schüco ADS 65 sú vhodné pre hospodárne riešenia vchodov v spojení s veľmi dobrou tepelno-izolačnou schopnosťou. Vďaka optimálnemu vybaveniu ich možno použiť aj ako multifunkčné dvere a integrovať ich do systémov bezpečnosti a automatizácie budovy. Moderný dizajn - napríklad vo verzii SL (Soft Line) so zaoblenými obrysmi krídla v reze - umožňuje početné možnosti stvárnenia plášťa budovy.

  Výhody v skratke

  • Hodnota koeficientu Uf  2,31 W/m2K
  • Pohľadová šírka 147 mm
  • Valčekové pánty, nastaviteľné v troch osiach
  • Rozeta takmer zalícovaná do roviny krídla dverí
  • Odolné voči vlámaniu do triedy WK2 (ako ADS 65 HD do triedy WK3)