hliník / schüco / Posuvné dvere a zhrňovacie dvere:

 • ASS 70.HI
 • ASS 70 FD
 • e-slide
 • Schüco e-slide - otváranie, zavieranie a uzatváranie stlačením gombíka

  So Schüco e-slide získate maximálny komfort pri obsluhe posuvných dverí: Stačí ľahké ťuknutie špičkou prsta - a už sa otvára, zaviera alebo uzatvára prechod na balkón, do zimnej záhrady alebo na terasu. Automatický pohonný systém je neviditeľne integrovaný do profilu krídla a je k dispozícii pre posuvné a zdvižno-posuvné dvere

  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Hliníkové systémy,e-slide
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Hliníkové systémy,e-slide
  Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Posuvné dvere,Hliníkové systémy,e-slide

  Bezpečnosť

  Zabudnite na kľučky alebo páky. Obsluha posuvných alebo zdvižno-posuvných dverí prebieha so Schüco e-slide pohodlne a bezpečne prostredníctvom tlačidiel na krídle, externého vypínača alebo centrálneho riadenia budovy - a to tak hravo, že nesprávnu obsluhu možno prakticky vylúčiť. Okrem toho Vám Schüco e-slide ponúka maximálnu bezpečnosť vďaka „inteligentnému“ softwaru: Integrovaná ochrana proti privretiu okamžite obráti chod krídla, ak toto narazí na prekážku, napríklad, na osobu alebo predmet. Vďaka infračervenému senzoru, ktorý je na želanie k dispozícii, možno takúto prekážku rozpoznať ihneď, keď sa priblíži do stanoveného zorného poľa tohto zariadenia.

  Komfort

  Čím ľahšie možno posuvnými alebo zdvižno-posuvnými dverami pohybovať, tým lepšie sa s nimi žije. Preto Schüco vyvinulo technológiu  e-slide. Vďaka nej je možné plne automaticky, úplne bez fyzickej námahy, rýchlo a potichu pohybovať krídlami s hmotnosťou až do 250 kg, respektíve prvkami s maximálnou výškou a šírkou 3 metre. Ďalšie doplnkové funkcie, ako napríklad štrbinové vetranie, Vám ponúkajú maximálny komfort.

  Dizajn

  A to najdôležitejšie na záver: Je to technológia, ktorú nie je vidno. Pretože skryto umiestnený pohonný systém Schüco e-slide, ako dizajnové riešenie bez kľučky, zabezpečuje vzhľadovo čisto vedené línie otváracích prvkov. Ani pri farebnom stvárnení sa Vám nekladú žiadne hranice: Povrchové plochy profilov možno objednať zvnútra i zvonka rôznofarebné.