Corona CT 70 AS

Okenný systém Corona CT 70 medzi plastovým okennými systémami všestranne boduje vysokou tepelno-izolačnou schopnosťou a rozmanitými doplnkami.

Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Plastové systémy,Corona CT 70
Corona CT 70 Rondo
Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Plastové systémy,Corona CT 70
Corona CT 70 Classic

 

Plastové okná Schüco Corona CT 70 sa vyrábajú z osvedčeného a spoľahlivého 5-komorového profilového systému, ktorý je podľa statických požiadavok vystužený protikorózne upravenými oceľovými výztužami. Biele okná sa dodávajú s bledosivým tesnením, farebné s čiernym tesnením. Na výber sú dva tvary krídla: Classic a Rondo. Plastové okná sú štandardne okované celoobvodovým kovaním Siegenia TITAN AF alebo kovaním Schüco VarioTec. Kovanie umožňuje nastavenie prítlaku krídla k rámu okna, škárové vetranie, disponuje poistkou proti chybnej manipulácii, protiprievanovou poistkou a dvomi hríbikovými uzávermi u otváravo-sklopných krídiel v základnej výbave. 

Vďaka pestrému sortimentu variantov kovania je možné vybaviť okno tak, aby zodpovedalo potrebným bezpečnostným požiadavkám. 
Pevné oceľové profily v rámoch okien a krídel zabezpečujú oknám vysokú stabilitu a dlhú životnosť. Všetky kovania sú bezpečne a pevne zakotvené do oceľovej výstuhy, ktorá prebieha dookola okna. Aj toto je prínosom pre Vašu bezpečnosť a hodnotu Vašich okien.

Nové okná zvyšujú komfort bývania, pretože svojou konštrukciou a použitými materiálmi ponúkajú veľmi účinnú ochranu pred hlukom. Pritom dve úrovne tesnenia zabezpečujú dokonalú nepriedušnosť aj pri najsilnejšom verte. Okrem toho sa dnes používajú optimálne priehľadné izolačné sklá, čo prináša neporovnateľne lepšie možnosti pri využívaní svetla.

Okná Corona CT 70 podmaňujú svojimi nadčasovými líniami a štíhlymi obrysmi profilov rámu v reze. Vyvážený dizajn krídiel tvaru Rondo a Classic podčiarkuje svojský štýl Vášho domu. Pomocou množstva farebných a drevených vzorov možno osobitým spôsobom zvýrazniť nielen vnútorné, ale i vonkajšie priestory.Okná Corona CT 70 ponúkajú ešte viac – počnúc farebným spektrom v odtieňoch blízkych RAL-farbám, až po možnosť kombinácie odlišných farebných tónov na vnútorných a vonkajších plochách rámov okien a krídiel. Presne podľa Vašich vlastných predstáv.