Corona CT 70 – nadčasové, bezpečné, efektívne

Okenný systém Corona CT 70 medzi plastovým okennými systémami všestranne boduje vysokou tepelno-izolačnou schopnosťou a rozmanitými doplnkami. Vyrábajú sa z neho napríklad okná Corona S.

Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Plastové systémy,Corona CT 70
Corona CT 70 Cava
Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Plastové systémy,Corona CT 70
Corona CT 70 Rondo
Súkromní zákazníci,Okná a dvere,Produkty,Okná,Plastové systémy,Corona CT 70
Corona CT 70 Classic

Energia

Vidíte to na priečnom reze profilu: viackomorová konštrukcia profilu s piatimi komorami a zvýšenou - 70 mm hĺbkou rámu vytvára predpoklady pre vynikajúcu tepelno-izolačnú schopnosť. V spojení s priebežnými dorazovými tesneniami a tepelno-izolačným sklom dostávame izolačné parametre, aké boli ešte pred pár rokmi nepredstaviteľné.

S Coronou CT 70 vlastníte okno, ktoré aj po mnohých rokoch funguje tak spoľahlivo, ako v prvý deň. V rodinnom dome z roku 1980 s úžitkovou plochou cca. 140 m2 vedú nové okná konštrukčného radu Corona CT 70 k zníženiu spotreby energie o približne o 16 % oproti starým oknám.

Bezpečnosť

Vďaka pestrému sortimentu variantov kovania je možné vybaviť okno tak, aby zodpovedalo potrebným bezpečnostným požiadavkám. 

Pevné oceľové profily v rámoch okien a krídel zabezpečujú oknám vysokú stabilitu a dlhú životnosť. Všetky kovania sú bezpečne a pevne zakotvené do oceľovej výstuhy, ktorá prebieha dookola okna. Aj toto je prínosom pre Vašu bezpečnosť a hodnotu Vašich okien.

Komfort

Nové okná zvyšujú komfort bývania, pretože svojou konštrukciou a použitými materiálmi ponúkajú veľmi účinnú ochranu pred hlukom. Pritom dve úrovne tesnenia zabezpečujú dokonalú nepriedušnosť aj pri najsilnejšom verte. Okrem toho sa dnes používajú optimálne priehľadné izolačné sklá, čo prináša neporovnateľne lepšie možnosti pri využívaní svetla.

Dizajn

Okná Corona CT 70 podmaňujú svojimi nadčasovými líniami a štíhlymi obrysmi profilov rámu v reze. Vyvážený dizajn krídiel tvaru Cava, Rondo a Classic podčiarkuje svojský štýl Vášho domu. Pomocou množstva farebných a drevených vzorov možno osobitým spôsobom zvýrazniť nielen vnútorné, ale i vonkajšie priestory.Okná Corona CT 70 ponúkajú ešte viac – počnúc farebným spektrom v odtieňoch blízkych RAL-farbám, až po možnosť kombinácie odlišných farebných tónov na vnútorných a vonkajších plochách rámov okien a krídiel. Presne podľa Vašich vlastných predstáv.

S oknami Corona CT 70 máte veľa možností stvárniť Váš dom nielen atraktívnejšie a príjemnejšie, ale ho aj technicky tak vylepšiť, aby sa jeho hodnota nielen zachovala, ale sa dokonca zvýšila. Čisté obrysy rámu v reze s úzkymi pohľadovými šírkami zvyšujú podiel skla v rámci celkovej plochy okna. Prináša to viac svetla, lepšie osvetlenie a úprimnú priateľskú atmosféru.

Okrem toho môžete výzor domu vylepšiť pomocou početných doplnkov, ako sú priečky, žalúzie alebo vodiace lišty žalúzií, ktoré sa dajú hravo prispôsobiť dizajnu a farbe celého prvku.